UWAGA RODZICE, UCZNIOWIE

Z E S T A W   P O D R Ę C Z N I K Ó W   S Z K O L N Y C H 2019/2020

I ETAP EDUKACYJNY (KLASY I – III)

KLASA I

Zestaw podręczników oraz materiały edukacyjne uczniowie otrzymają (wypożyczą) bezpłatnie w bibliotece szkolnej we wrześniu 2019 r.

Podręcznik do nauki religii zakupią Państwo we własnym zakresie.

Religia:Żyjemy w Bożym świecie”. Autorzy: K. Mielnicki, E. Kondrak, B. Nosek, wydawca: Jedność Kielce

KLASA II

Podręcznik do nauki religii zakupią Państwo we własnym zakresie.

Religia: „Idziemy do Jezusa”. Autorzy: D. Kurpiński, J. Snopek, wydawca: Jedność Kielce

KLASA III

Podręcznik oraz zeszyt ćwiczeń do nauki religii zakupią Państwo we własnym zakresie.

Religia: „Jezus jest z nami”. Autorzy: D. Kurpiński, J. Snopek, wydawca: Jedność Kielce

II ETAP EDUKACYJNY (KLASY IV – VIII)

KLASA IV

Religia: „Miejsce pełne BOGActw”. Autorzy: Ks. K. Mielnicki, E. Kondrak, B. Nosek, wydawca: Jedność Kielce

KLASA V

Religia: „Spotkania uBOGAcające”,
autorzy: K. Mielnicki, E. Kondrak, E. Parszewska, wyd.: Jedność Kielce

KLASA VI

Religia: „Tajemnice BOGAtego życia”, autorzy: Ks. K. Mielnicki, E. Kondrak, E. Parszewska, wyd.: Jedność Kielce

KLASA VII

Podręcznik do nauki religii zakupią Państwo we własnym zakresie.

Religia: „Błogosławieni, którzy szukają Jezusa”. Autorzy: E. Kondrak, E. Parszewska, K. Mielnicki, wydawca: Jedność Kielce

KLASA VIII

Podręcznik do nauki religii zakupią Państwo we własnym zakresie.

Religia: „Błogosławieni, którzy ufają Jezusowi”. Autorzy: E. Kondrak, E. Parszewska, K. Mielnicki, wydawca: Jedność Kielce

Kompletny wykaz podręczników można pobrać TUTAJ

Rada Pedagogiczna na posiedzeniu w dniu 12.06.2019 r. zatwierdziła zestaw podręczników na rok szkolny 2019/2020.

aktualności  |  organy szkoły  |  uczniowie  |  opieka w szkole  |  historia  |  dokumenty  |  galeria